/ سرویس امورصنفی و رفاهی
کد خبر : 40772
تاریخ خبر : 1396/07/25 1:41 ب ظ
با توجه به حجم درخواستهای فهرست رزرو احتمال تغییرات جزئی در نقشه نمایشگاه وجود دارد

فهرست رسانه‌های قطعی شده برای حضور در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات بدون در نظر گرفتن لیست ذخیره و با مشخص شدن اولویتهای جانمایی مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران،  فهرست رسانه‌هایی که تا پایان روز چهارشنبه (19 مهر) نسبت به ثبت‌نام قطعی خود اقدام کردند، با اولویت جانمایی الکترونیک به شرح زیر منتشر شد.

بیش از 50 رسانه در فهرست ذخیره نمایشگاه مطبوعات قرار دارد که براساس فضای موجود در هر گروه، تا قبل از جانمایی الکترونیک به فهرست  رسانه‌های حاضر، اضافه خواهد شد.

فهرست رسانه‌های حاضر در نمایشگاه از اینجا قابل دسترسی است.

مطابق تصمیم شورای سیاستگذاری نمایشگاه طمبوعات، غرفه‌های برتر نمایشگاه بیست‌ودوم از ساعت 10 تا 10.30 و غرفه‌های فعال دوره گذشته و رسانه‌های برتر طرحهای رتبه‌بندی و با ضریب کیفی بالا (10درصد رسانه‌های برتر هر گروه براساس ضریب کیفی یا رتبه‌بندی) از ساعت 10.30 تا12.30 و باقی رسانه‌ها از ساعت 13 می‌توانند به صورت الکترونیک و آنلاین، محل غرفه خود را در گروه مربوطه مشخص کنند.

از آنجا که جانمایی غرفه‌های نمایشگاه توسط نمایندگان غرفه‌ها و به صورت الکترونیکی انجام می‌شود، فهرست متقاضیانی که جانمایی می‌کنند بر حسب زمان دقیق تکمیل فرآیند جانمایی، اعلام و منتشر خواهد شد.

همچنین نقشه اولیه نمایشگاه مطبوعات که جایگاه گروه‌های مختلف با رنگ‌بندی مختلف، در دو طبقه مصلی را مشخص کرده نیز به پیوست ارائه می‌شود؛ باکسهای قرمز رنگ، متعلق به بخشهای جنبی نمایشگاه مطبوعات است.

با توجه به حجم درخواستهای فهرست رزرو، احتمال تغییرات جزئی در نقشه نمایشگاه وجود دارد.

بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات 5 تا 12 آبان در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود.

 

برچسب ها :
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
به نظر شما مهمترين اولويت انجمن صنفي خبرنگاران كدام كزينه است؟